Středisko volného času Znojmo,
příspěvková organizace

Návštěvnost webu

Dnes109
Včera335
Týden109
Měsíc3806
CELKEM199636

kalendář jmen

Spřátelené weby

logo-jmk

logo-znojmo190x

 Plán akcí SVČ na školní rok 2018-2019

 

Září

3.9. Ochutnávka kroužků

16.9. Vinobraní (nedělní program)

21.9. Den bez aut (Týden mobility)

25. - 27. 9. Týden DRAKA – náborová akce

 

Říjen

1.10. Zahájení zájmového vzdělávání

Zahájení florbalové ligy SVČ

29. - 30.10. Rychlé a zběsilé prázdniny - podzimní prázdniny se SVČ Znojmo

Vystoupení ZV na akcích a zápasech znojemských sportovních družstev a oddílů 

29. 10. Výprava na výlov Jaroslavického rybníka

Účast na závodech v biketrialu

 

Listopad

DEN PADAJÍCÍHO LISTÍ – výstava prvních keramických výpalů

Vystoupení  ZV na akcích a zápasech znojemských sportovních družstev a oddílů

Zájezd ZV Chovatelé na burzu do Brna

Účast na závodech v biketrialu

   Zdobení vánočního stromečku před radnicí

 

Prosinec

5.12. ADVENT OČIMA DĚTÍ (společná akce SVČ ZN a Besedy Znojmo)

Slavnostní rozsvícení „Vánočního stromečku“

Vystoupení členů ZV v rámci Adventu

Besídky v kroužcích ZV oddělení

VÁNOČNÍ VÝSTAVA keramických prací na SVČ Znojmo (budova Curie 4)

Vánoční koncert dětí z hudebních kroužků

Vánoční turnaj ve florbalu pro ZŠ

Vystoupení  ZV na akcích a zápasech znojemských sportovních družstev a oddílů

Střelecká soutěž v Šumné

                      

Leden

22.1. Zveřejnění nabídky táborů

Zahájení programů KPPP pro přihlášené třídy ZŠ

Vystoupení  ZV na akcích a zápasech znojemských sportovních družstev a oddílů

 

Únor

11. - 15.2. Jarní prázdniny se SVČ Znojmo (příměstský tábor)

KPPP pro přihlášené ZŠ

22.2. Valentýnská diskotéka pro děti (od 5 do 16 let)

Okrsková kola soutěže v basketbalu (dívky, chlapci)

Vystoupení  ZV na akcích a zápasech znojemských sportovních družstev a oddílů

Okresní přebor v Badmintonu

Turnaje v rybolovné technice

 

Březen

Okrsková kola soutěže v halovém fotbalu

Finále okresního kola soutěže v halovém fotbalu

KPPP pro přihlášené ZŠ

Jízda za velikonočním zajíčkem (železniční modeláři)

Soutěž železničních modelářů

Rozřaďovací kola soutěže Znojemský slavíček  2019

DĚTSKÁ SCÉNA 2019 (recitační přehlídka ve spolupráci se Střediskem služeb školám)

Vystoupení  ZV na akcích a zápasech znojemských sportovních družstev a oddílů

Turnaje v rybolovné technice

Účast na závodech v biketrialu

 Finále okresního kola soutěže v basketbalu (D)

Finále okresního kola soutěže v basketbalu (Ch)

 

Duben

Šikulky na Hájence

Znojemský Slavíček (ve spolupráci se Znojemskou Besedou)

17. - 18.4. Filmová noc na SVČ Znojmo

25. - 26.4. DEN ZEMĚ (ve spolupráci se Správou NP Podyjí)

Okresní přebor v Badmintonu

Střelba na siluety - soutěž

Vystoupení ZV na akcích a zápasech znojemských sportovních družstev a oddílů

Soustředění ZV Mladý modelář - Železniční (Hájenka)

Turnaje v rybolovné technice

Účast na závodech v biketrialu

                                                                                                         

Květen

10. - 11.5. Chvalovická filmová noc

18.5. DIAMANTBRANÍ

23. - 24.5. Taneční akademie NAŠE RADOST 

25.5. PŘEHLÍDKA ORIENTÁLNÍCH TANCŮ

Soustředění ZV Plastikoví modeláři

Zdravotnická soutěž

Výlet ZV Chovatelé do ZOO

Závody rybářů Blížkovice

Výlet na cvičné skály se ZV Horolezení

Turnaje v rybolovné technice

Vystoupení ZV na akcích a zápasech znojemských sportovních družstev a oddílů

                           

Červen

Den dětí (ve spolupráci se Znojemskou Besedou)

Realizace programů KPPP pro přihlášené třídy ZŠ

Vystoupení ZV na akcích a zápasech znojemských sportovních družstev a oddílů

Koncerty hudebních kroužků

„VELKÝ KONCERT SVČ“ závěrečný koncert dětí z hudebních kroužků

Teambuilding florbalistek

Filatelistická olympiáda, šachové turnaje 

Účast na závodech v biketrialu  vystoupení biketrialistů exhibice

 

Červenec – Srpen

Táborová činnost - příměstské a pobytové tábory

Vystoupení ZV na akcích a zápasech znojemských sportovních družstev a oddílů

 

Za pracovníky SVČ Znojmo

Mgr. Hana Bílková, ředitelka

 

Provozní doba

Provoz budov ve školním roce 2018/2019

Hlavní budova  - Sokolská 8

Pondělí 07:30-18:45
Úterý 08:15-19:15
Středa 08:00-18:15
Čtvrtek  08:00-20:00
Pátek  07:00-20:00

 Budova F. J. Curie 4

Pondělí 08:00-18:15
Úterý 08:00-18:15
Středa 08:00-17:45
Čtvrtek  08:00-18:00
Pátek  08:00-13:00

 

 Pokladna - ekonomické oddělení

Budova F. J. Curie 4

Pondělí 07:00-11:30 12:30-15:30
Úterý 07:30-11:30 12:30-15:30
Středa 13:00-19:00  
Čtvrtek  07:00-11:30 12:30-16:00
Pátek  07:00-11:30 12:30-13:30

 Polední přestávka pokladny
11:30 - 12:30

Kde nás najdete?

Budova Sokolská 8
mapa ddm znojmo

Budova F.J.Curie 4
Mapa Curie190x107

Jsme na Facebooku

facebook-128

facebook